За BLUE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За BLUE

Здравейте това е сайтче за BLUE
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Слушате ли ретро?

Go down 
3 posters

Харесвате ли Ретро?
Да!
Слушате ли ретро? Vote_lcap25%Слушате ли ретро? Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Не особено!
Слушате ли ретро? Vote_lcap50%Слушате ли ретро? Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Не!
Слушате ли ретро? Vote_lcap25%Слушате ли ретро? Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Общо гласове : 4
 

АвторСъобщение
_DeSiTo_
фенче на BLUE
фенче на BLUE
_DeSiTo_


Брой мнения : 124
Age : 32
Localisation : Шумен
Registration date : 17.10.2006

Слушате ли ретро? Empty
ПисанеЗаглавие: Слушате ли ретро?   Слушате ли ретро? Icon_minitimeВто Окт 17, 2006 6:36 pm

Ауууу, ама това ми е любимия стил музика. После ще постна линкове към песни и да чуете хубава музика! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven sunny sunny sunny
Върнете се в началото Go down
http://www.adambrodybg.bbgraf.com
_DeSiTo_
фенче на BLUE
фенче на BLUE
_DeSiTo_


Брой мнения : 124
Age : 32
Localisation : Шумен
Registration date : 17.10.2006

Слушате ли ретро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли ретро?   Слушате ли ретро? Icon_minitimeВто Окт 17, 2006 7:09 pm



Последната промяна е направена от на Пет Окт 27, 2006 6:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.adambrodybg.bbgraf.com
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

Слушате ли ретро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли ретро?   Слушате ли ретро? Icon_minitimeВто Окт 17, 2006 7:15 pm

Мале ,Деска ЗЛАТНА СИ !!!! Браво на тебе I love you меченце мече с блончета цветенца за теб цветенца за теб цветенца за теб МНОГО ЦЕЛУВКИ и
ПЕСНИЧКИТЕ СА МНОГО ХУБАВИ !!!!
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
RaInY_sOuL
фенче на BLUE
фенче на BLUE
RaInY_sOuL


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 18.10.2006

Слушате ли ретро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли ретро?   Слушате ли ретро? Icon_minitimeСря Окт 18, 2006 9:04 pm

Аз ще кажа само едно: Категорично НЕ! Evil or Very Mad Не, че имам нещо против ретрото, Neutral но лично на мен не ми харесва...дори съвсем малко! Suspect Честно да си кажа...на мен тези песнички не ми действат добре... No това е хубав стил, Wink но не докосва душата ми. Razz

П.П. Десинка, мила... Smile само не ми се сърди... Crying or Very sad нито пък да ти минават мисли, че си налагам мнението silent или пък, че успорвам твоя пост! Wink
Върнете се в началото Go down
_DeSiTo_
фенче на BLUE
фенче на BLUE
_DeSiTo_


Брой мнения : 124
Age : 32
Localisation : Шумен
Registration date : 17.10.2006

Слушате ли ретро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли ретро?   Слушате ли ретро? Icon_minitimeЧет Окт 19, 2006 2:46 pm

RaInY_sOuL написа:
Аз ще кажа само едно: Категорично НЕ! Evil or Very Mad Не, че имам нещо против ретрото, Neutral но лично на мен не ми харесва...дори съвсем малко! Suspect Честно да си кажа...на мен тези песнички не ми действат добре... No това е хубав стил, Wink но не докосва душата ми. Razz

П.П. Десинка, мила... Smile само не ми се сърди... Crying or Very sad нито пък да ти минават мисли, че си налагам мнението silent или пък, че успорвам твоя пост! Wink


Хаххх, споко! Как ще ти се разсърдя! Всеки си има лично мнение! Хубаво е да зачитаме мнението на другите. Аз разбира се не мога да наложа мнението си! Very Happy Very Happy Very Happy Не може всички да харесваме едно и също.

При мене всъщност е точно обратното - Ретрото докосва душата ми! Има толкова хуабви песни! Че брой нямат даже.
Върнете се в началото Go down
http://www.adambrodybg.bbgraf.com
RaInY_sOuL
фенче на BLUE
фенче на BLUE
RaInY_sOuL


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 18.10.2006

Слушате ли ретро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли ретро?   Слушате ли ретро? Icon_minitimeЧет Окт 19, 2006 5:12 pm

Радвам се за теб... Smile А ще ми дадеш ли все пак линк на любимата ти песничка Very Happy
Върнете се в началото Go down
_DeSiTo_
фенче на BLUE
фенче на BLUE
_DeSiTo_


Брой мнения : 124
Age : 32
Localisation : Шумен
Registration date : 17.10.2006

Слушате ли ретро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли ретро?   Слушате ли ретро? Icon_minitimeЧет Окт 19, 2006 6:04 pm

RaInY_sOuL написа:
Радвам се за теб... Smile А ще ми дадеш ли все пак линк на любимата ти песничка Very Happy


Значи любимата ми peсен не е ретро (и все пак е най-обвързана с ретрото отколкото с всички други стилове) ... ама е страхотна - мога да ревна на тая песен - Guns 'n' Roses -Don't cry! 20 линка пробвах, ама нещо не става! Сори!
А иначе за типично ретро - 10, 000 maniacs - Because The Night. За тая песен намерих 1 линк и той не работеше! scratch scratch scratch scratch scratch
Ще потърся още! Иначе може и да я пратя по Скайп (desi_jc -регистрация)!

мече-ангелче мече-ангелче мече-ангелче мече-ангелче мече-ангелче
Върнете се в началото Go down
http://www.adambrodybg.bbgraf.com
RaInY_sOuL
фенче на BLUE
фенче на BLUE
RaInY_sOuL


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 18.10.2006

Слушате ли ретро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли ретро?   Слушате ли ретро? Icon_minitimeЧет Окт 19, 2006 6:32 pm

Ок...Десинка Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Слушате ли ретро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли ретро?   Слушате ли ретро? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Слушате ли ретро?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
За BLUE :: Музика :: Ретро-
Идете на: