За BLUE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За BLUE

Здравейте това е сайтче за BLUE
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 BLUE

Go down 
+6
1234
ben4eto
*{Snow_Gi®L}*
RaInY_sOuL
_DeSiTo_
ГеРчЕтО
10 posters

Кой ви е любимец
Антъни
BLUE Vote_lcap11%BLUE Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Лий
BLUE Vote_lcap44%BLUE Vote_rcap
 44% [ 8 ]
Дънк
BLUE Vote_lcap33%BLUE Vote_rcap
 33% [ 6 ]
Саймън
BLUE Vote_lcap11%BLUE Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Общо гласове : 18
 

АвторСъобщение
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: BLUE   BLUE Icon_minitimeЧет Окт 19, 2006 1:55 pm

Така когато за първи път чухте тези момчета какво си помислихте ? Blue heart
а и да кажа Добре дошъл
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
_DeSiTo_
фенче на BLUE
фенче на BLUE
_DeSiTo_


Брой мнения : 124
Age : 32
Localisation : Шумен
Registration date : 17.10.2006

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeЧет Окт 19, 2006 2:05 pm

Помислих си: "Хееее, тея са мноо готини! От тогава започнах да се оглеждам за други тяхни песни. Не има бях голяма фенка, докато не дойде друг период - почнаха много ме кефят! После пак поотихнаха и сега пак. Изтеглих си песните им, които нямах. Сега ги слушам всеки ден по не знам колко пъти!
Върнете се в началото Go down
http://www.adambrodybg.bbgraf.com
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeЧет Окт 19, 2006 2:11 pm

хаха и аз бях така обаче последите 9-10 месеца слушам само тях (и съвсем малко друга музика) Laughing Малко съм луда на тази тема нали ?Wink смеещо се мече
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
RaInY_sOuL
фенче на BLUE
фенче на BLUE
RaInY_sOuL


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 18.10.2006

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeЧет Окт 19, 2006 5:25 pm

Не, не си луда... Wink И аз съм била така. Но честно да си кажа, това не е хубаво, тъй като си има много други групички и излизат непрекъснато нови и ще е добре да внасяш малко разнообразие в обкръга на музиката, която слушаш. Пък и е скучно да се говори само за Blue, макар ,че са ВЪРХОВНИ cheers А от опит знам.... защото и аз слушах само една група и нищо друго и като бях с приятелки ме поставяха в неловко положение като говореха за някоя нова певица, а аз не знаех нищо... Smile но това вече е повърхностно... Smile Май няма да можеш да ми разбереш мнението Very Happy Както и да е, твой си е изборът... аз само споделям и съветвам като добра френдка Wink

Тамм за мен:
Какво да съм си помислила... "Кои ли пък са тези сладури..?" Laughing Реших да сваля някоя песен.. първата, която чух беше "Curtain Falls" sunny и тя ме завладя... свалих и още много и дори си купих един албум, но представете си..забравих го при баща ми в Москва!!! Evil or Very Mad И той взел ,че го подарил на едно момиче!!! scratch Полудях тогава... Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeПет Окт 20, 2006 10:36 am

хах
аз не ги слушам постоянно бе слушам и beyonce и мн др., просто го казах ей така ,защото главно слушам тях Wink geek мече-ангелче
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
*{Snow_Gi®L}*
Нов
Нов
*{Snow_Gi®L}*


Брой мнения : 19
Registration date : 20.10.2006

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeПет Окт 20, 2006 10:50 am

Ми чух ги някъде преди 2 години и не ми направиха голямо впечатление...май първия клип който им гледах беше Bubblin..та като го гледах и ми хареса песента(харесаха ми и сладурите които я пеят Wink ) и реших да си дръпна някоя тяхна песничка...и сичко тяхно което дръпнех ми харесваше...после по местното радио въртяха Only Words I Know и аз постоянно радио слушах та да чуя песента..после почнах да посещавам разни сайтове за тях,изтеглих около 40 техни песнички че и повече може да са....компа ми е пълен с техни снимки...бих казала даже че Блу промениха живота ми щото си намерих много нови приятели,мисленето ми се промени,както се промени и музиката която слушам(преди слушах чалга Evil or Very Mad )тааа..така...иначе ся пак си слушкам BLUE но разнообразявам и с друга музичка Cool ОБИЧАМ BLUE !!!
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeСъб Окт 21, 2006 10:18 am

ludata_katalina написа:
Ми чух ги някъде преди 2 години и не ми направиха голямо впечатление...май първия клип който им гледах беше Bubblin..та като го гледах и ми хареса песента(харесаха ми и сладурите които я пеят Wink ) и реших да си дръпна някоя тяхна песничка...и сичко тяхно което дръпнех ми харесваше...после по местното радио въртяха Only Words I Know и аз постоянно радио слушах та да чуя песента..после почнах да посещавам разни сайтове за тях,изтеглих около 40 техни песнички че и повече може да са....компа ми е пълен с техни снимки...бих казала даже че Блу промениха живота ми щото си намерих много нови приятели,мисленето ми се промени,както се промени и музиката която слушам(преди слушах чалга Evil or Very Mad )тааа..така...иначе ся пак си слушкам BLUE но разнообразявам и с друга музичка Cool ОБИЧАМ BLUE !!!

Аз също слушах чалга Mad ама се оправих благодарение на Blue Laughing разбрах какви безмислени текстове имат някой от бг песните Evil or Very Mad и се осъзнах cheers благодарение на Arrow Blue heart целувки
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
RaInY_sOuL
фенче на BLUE
фенче на BLUE
RaInY_sOuL


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 18.10.2006

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeНед Окт 22, 2006 4:11 pm

Браво, че си се отказала навреме Smile ! Тази чалга... Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeНед Окт 22, 2006 4:15 pm

RaInY_sOuL написа:
Браво, че си се отказала навреме Smile ! Тази чалга... Evil or Very Mad

Да Smile
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
ben4eto
Нов
Нов



Брой мнения : 15
Registration date : 11.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeЧет Ное 30, 2006 8:15 pm

ами аз да ви кажа и аз със излизането на bubblin` почнах да ги слушкам.след т'ва си купих "best of blue",a началото на това лято се запознах с едно момче и сестра му които са им много големи фенове(особено тя-дори завивките и са на blue!)искам и аз такива ама...... Very Happy,та началото на тва лято се запалих и цяло лято си ги слушкам и вече цялата ми стая е в техни плакати,имам си специална папка с техни снимки и успях дори да си намеря първите им албуми-"all rise","one love" & "guilty".скоро може да се сдобия и с на лий,саймън и с "forever blue"!!!!а и техни чаши ще ми подарят :PpPpPpPpPpP
Върнете се в началото Go down
1234
МодераторчЕ
МодераторчЕ
1234


Брой мнения : 71
Registration date : 30.04.2007

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeПет Май 04, 2007 1:15 pm

Аз като чух Curtain falls много ми хареса и реших да си я изтегля от някъде. Там откъдето я изтеглих имаше още няколко песни на Blue heart . И тях изтеглих. Много ми харесаха и намерих и останалите им албуми. А преди и аз слушак чалга Evil or Very Mad . Благодарение на Blue heart се отказах от тази противна музика Very Happy .
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeПон Май 07, 2007 9:28 pm

Ще кажа само Добре дошъл и БрАвОоОоОоОоО
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
1234
МодераторчЕ
МодераторчЕ
1234


Брой мнения : 71
Registration date : 30.04.2007

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeСъб Май 12, 2007 7:05 pm

ГеРчЕтО написа:
Ще кажа само Добре дошъл и БрАвОоОоОоОоО
Very Happy
Върнете се в началото Go down
~Ger4et0~
Admin
Admin
~Ger4et0~


Брой мнения : 56
Age : 30
Registration date : 19.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeЧет Яну 10, 2008 6:08 pm

мече с блончета
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
B@bY_Blu3
Нов
Нов
B@bY_Blu3


Брой мнения : 10
Age : 31
Localisation : v s1rCeTo nA bEbO
Registration date : 03.05.2008

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 4:53 pm

и аз като всички бях луда на тема чалга , моята приятлка ги харесваше и само зат ях ми говореше след тва излезе един брой на Хай Клуб и тям ги имаше и тях и реших да си го взема да ги видя , и веднага ми харесаха особено Лий , и от тогава се почна първата песне която чух мисля , че беше U make me wanna и имах една на Дънкан -Sonner or later . Много ми харесваха и само следях по радиото дали няма да ги пуснат след тва по тв-то дадоха Bubblin ,след тва видях Curtain falls , и реших да пусна едно SMS да пуснаят някоя тяхна песен , след тва с един мой лексикон бяха залепили снимка на дънк от клипа на bubblin и по'нахме да спорим дали това е дънк или рики мартин от клипа му с кристина Паднах от смях естествено беше дънк . После статията в браво за дънк и нашта бэлгарка каква късметлика само , и така се почна свалих си вси'ки тяхни песни , клипове и сега компа ми е пълен с тяхни снимки , песни интервута клипове...
Върнете се в началото Go down
http://m-pokora-fanclub.forumotions.net/
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeВто Май 06, 2008 1:02 pm

Браво радвам се ,че имаме нов потребител ....Яд ме е че повечето хора забравят за моя форум No но с всеки нов потребител надеждата отново се връща и както казвам на всички
Добре дошъл Добре дошъл Добре дошъл

аз съм админа Гергана /казвай ми Герчето/ не съм писала за което се извинявам но бях на почивка далеч от компа Smile цветенца за теб цветенца за теб

ако имаш въпроси пиши
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
~Ger4et0~
Admin
Admin
~Ger4et0~


Брой мнения : 56
Age : 30
Registration date : 19.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeСъб Май 24, 2008 12:37 pm

ГеРчЕтО написа:
Браво радвам се ,че имаме нов потребител ....Яд ме е че повечето хора забравят за моя форум No но с всеки нов потребител надеждата отново се връща и както казвам на всички
Добре дошъл Добре дошъл Добре дошъл

аз съм админа Гергана /казвай ми Герчето/ не съм писала за което се извинявам но бях на почивка далеч от компа Smile цветенца за теб цветенца за теб

ако имаш въпроси пиши

ехе ами мене къде ме забравяш ааа и Добре дошла на новия потребител
мече-ангелче
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 8:11 pm

~Ger4et0~ написа:
ГеРчЕтО написа:
Браво радвам се ,че имаме нов потребител ....Яд ме е че повечето хора забравят за моя форум No но с всеки нов потребител надеждата отново се връща и както казвам на всички
Добре дошъл Добре дошъл Добре дошъл

аз съм админа Гергана /казвай ми Герчето/ не съм писала за което се извинявам но бях на почивка далеч от компа Smile цветенца за теб цветенца за теб

ако имаш въпроси пиши

ехе ами мене къде ме забравяш ааа и Добре дошла на новия потребител
мече-ангелче

да аз кат не съм тук тебе те няма Laughing е тва че учиш на др място кат мен те оправдава Паднах от смях Паднах от смях Паднах от смях
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
dealer_of_love
Нов
Нов
dealer_of_love


Брой мнения : 5
Registration date : 21.06.2008

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 4:51 pm

аз като ги чух мн ми харесаха как пеят цялата настръхнах,но си помислих че са мн грозни,но сега определено не мисля така Саймън именцето на Лий Името на Дънк Именцето и на Ант
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeСъб Юни 28, 2008 8:02 pm

dealer_of_love написа:
аз като ги чух мн ми харесаха как пеят цялата настръхнах,но си помислих че са мн грозни,но сега определено не мисля така Саймън именцето на Лий Името на Дънк Именцето и на Ант

Здр Добре дошъл радвам се че имам нов потребител , защото това е радващо е то поначало всички мислят Дънк за грозен ....ама после се влюбват в Лий смеещо се мече смеещо се мече смеещо се мече смеещо се мече ем браво че си фенка на ДОБРАТА МУЗИКА и чао че имам работа Smile
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
dealer_of_love
Нов
Нов
dealer_of_love


Брой мнения : 5
Registration date : 21.06.2008

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeНед Юни 29, 2008 1:01 pm

ГеРчЕтО написа:
dealer_of_love написа:
аз като ги чух мн ми харесаха как пеят цялата настръхнах,но си помислих че са мн грозни,но сега определено не мисля така Саймън именцето на Лий Името на Дънк Именцето и на Ант

Здр Добре дошъл радвам се че имам нов потребител , защото това е радващо е то поначало всички мислят Дънк за грозен ....ама после се влюбват в Лий смеещо се мече смеещо се мече смеещо се мече смеещо се мече ем браво че си фенка на ДОБРАТА МУЗИКА и чао че имам работа Smile

аз Дънк си го харесвах ама Лий ми изглеждаше зле,но сега мн те обичкам обичам те ..... мн именцето на Лий именцето на Лий именцето на Лий
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeНед Юни 29, 2008 1:35 pm

еми то как може да не се кефиш на Лий
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
mariq1993
Нов
Нов



Брой мнения : 1
Age : 30
Localisation : Пазарджик
Registration date : 04.10.2008

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeСъб Окт 04, 2008 10:03 pm

I love you Когато ги видях и чух за първи път много ми харесаха и веднага им станах фенка...Особено на Дънкан и Лий... drunken I love you lol!
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 11:06 pm

радвам се ,че имаме ное потребител....от доста време не бях влизала заради училище ....Надявам се да ти хареса тук в нашия форум.....както забелязваш нещо напоследък е леко по замрял ...Но да ти кажа Добре дошъл Добре дошъл Добре дошъл Smile ако искаш можеш да си направиш герой Razz ..OK чао и да се забавляваш тука меченце меченце
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
Sponsored content





BLUE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BLUE   BLUE Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
BLUE
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
За BLUE :: За Blue-
Идете на: