За BLUE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За BLUE

Здравейте това е сайтче за BLUE
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 полянка

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: полянка   полянка Icon_minitimeВто Ное 14, 2006 6:16 pm

Това е полянката на училището
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
RaInY_sOuL
фенче на BLUE
фенче на BLUE
RaInY_sOuL


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 18.10.2006

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeСря Ное 15, 2006 11:41 am

Цялата полянка е обширна и пуста, но в началото й има едно кътче с дървета, където тинейджърите могат да починат насянка или да си пишат домашните...Това място е по-предпочитано, отколкото останала гореща част от природата около училището...

Кътчето:
полянка Inthepark
Върнете се в началото Go down
~MimSkI~
Нов
Нов



Брой мнения : 24
Registration date : 15.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeСря Ное 15, 2006 4:00 pm

След дългия си сън, Ейми реши да се поразходи из полянката и да опознае новото си училище. Беше доста празно. Мяркаха се тук там ученици, но все още учебната година не бе започнала и училището все още не беше пълно...поогледа се и си избра едно дърво.Оправи си косата и седна под дървото. Извади една малка книжка от джоба на дългото си черно палто, започна да чете....но й се искаше не да гледа напечатаните букви, ами да седи и да приказва с някое мило момиче. Толкова искаше вече да си има приятелки! Никога не е била толкова самотна и това положение хич не й се нравеше..дори понякога побесняваше и започваше да си подритва ботуша или да си гивори сама, което я караше да се чувства като някое полудяло тинейджърче!...
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeСря Ное 15, 2006 4:34 pm

Маринела си тананикаше някаква песничка и си подскачаше когато съзря странното момиче и реши да се запознае с нея и първото нещо което си помисли за нея беше,,Сродна душа,,
Запъти се натам и я поздрави:
-Здравей,аз съм Маринела а ти ?
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
~MimSkI~
Нов
Нов



Брой мнения : 24
Registration date : 15.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeСря Ное 15, 2006 6:58 pm

Ейми не можа да повярва на слуха си...разбра, че й се отдава възможност за запознанство и побърза да не го изпуска...
-Аз съм Ейми Мак-Кол... Приятно ми е.- и се здрависаха.
-Ти от кой клас си?- попита красивото момиче. Емилия направи едно огнено кълбце във въздуха и отговори:
-Клас "А"...разширено обучаване на Бърн...А ти?
-И аз! Какво съвпадение! Тъкмо ще можем да си пишем домашните заедно...!
-Да! Супер яко!- развълнува се и Ейми и бързо прибра книжката обратно в джоба.-Седни при мен.- покани я с удоволствие.
-Да, мерси. Там разкажи ми нещичко за теб...- помоли я смутено Маринела.
-Ами аз съм от Ню Йорк. Имам щастливо богато семейство, но не се гордея с това..Повярвай, предпочитам да бяхме нормално, защото аз дори не познавам достатъчно майка си...но както и да е. Много обичам готика..предполагам си забелязала....На почти 15 съм...А как да ти викам на галено?-поинтересува се и погледна новата си приятелка много дружелюбно и това сякаш доста поотпусна Маринела...
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeСря Ное 15, 2006 7:04 pm

Всъщност досега не са ми викали на галено освен една приятелка която ме наричаше ,,Пифи,, но предпочитам ти да ми измкислиш някакво галено именце Smile усмихна се тя когато двете момичета чуха странен шум който идваше от въздуха ...
-Но какво е това -зачуди се Маринела-предполагам е някакво странно същество ????
-Да може би........
-Аз се надявам да бъдем много добри приятелки - и Маринела се усмихна дълбоко и от душа.....
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
~MimSkI~
Нов
Нов



Брой мнения : 24
Registration date : 15.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeСря Ное 15, 2006 7:21 pm

Ейми се засмя и отговори:
-Хаха..това зависи само от нас...-и от вятъра косата й се разроши.Оправи си я и погледна Маринела.
-Там, Ейми, успя ли да ми измислиш някакво име..?- попита весело момичето.
-Чакай умницата да помисли.. Хамммм- затвори очи и започна да имитира медитиращ човек... след което те избухнаха в смях...Ейми първа се съвзе и продължи:
-Не, наистина..дай по-серизно! Това си е важна мисия за нашето ново приятелство! Такам...да кажем Нели? Харесва ли ти?- и питайки приятелката си, Ейми направи доста смешна физиономия...
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeСря Ное 15, 2006 7:39 pm

-Не звучи лошо.Дори ми харесва ........ Изведнъж Маринела получи някакво видение част от бъдещето и изпадна в транс.Тя крещеше :
-Не.неее...............НЕ я докосвйте............
Ейми се изплаши и я разтърси много здраво ,Нели се събуди погледна я и и каза:
-Ти си ......-и припадна......
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
~MimSkI~
Нов
Нов



Брой мнения : 24
Registration date : 15.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeСря Ное 15, 2006 7:47 pm

Ейми много се уплаши и мигновено побегна към замъка и по пътя към него, за щастие видя директорката и професор Неит да си говорят. Спря запъхтяна пред тях и едва поемайки си дъх гледаше разтревожените лица на учителките....
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
фенче на BLUE
фенче на BLUE
RaInY_sOuL


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 18.10.2006

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeСря Ное 15, 2006 7:56 pm

Евилин погали момичето и когато то се успокои го попита:
-Спокойно, почини си..
-Няма време, професоре...Нели...тя припадна ей там..само си говорехме..аз не знам какво стана ии не съм направила нищо....-говореше объркано Ейми.
-Вярвам ти..не ми обяснявай нищо, а ни отведи бързо- и те тръгнаха към мястото. Когато стигнаха до Нели, директорката седна на колене и повдигна леко момичето, което бълнуваше и казваше несвързани думи...обърна се към професор Неит и сериозно каза:
- Бързо направете защитно поле около нас. Това може да е предизвикано от невидими мохили...-отново погледна Нели, а Неит извърши заповедта. За секунди, те са озоваха като в палатка от въздушно розово защитно поле. Ейми се зачуди ии попита:
-Извинете, професоре, но какво са мохили?
-Това са невидими същества, които следат хора с дар да виждат бъдещето и миналото и им изпиват душата...Ох, сега е по-добре. След малко Нели ще се събуди..важното е, че сме в безопасност.- и отново нежно погали Ейми по главичката и й даде шоколадче, за да се поотпусне малко. А през това време, професор Неит забеляза припадналото момиче да се свестява....
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeСря Ное 15, 2006 8:09 pm

Неит се приближи и помогна на Нели да седне
-Как си ?-попита любезната професорка
-Какво стана......Къде съм....Аз не помня нищо Ейми аз те видях в миналото и ти ..... беше....отвлечена от някакви същества беше в замък.
-Как изглеждаше този замък-попита Евилин?
-Беше голям във формата на седмоъгълник и вътре в тронната зала лежеше тя.
-О боже......-казаха и двете учителки в един глас.-Това е Изгубеният замък на ИМЕИТЕ.-Добави Евилин
-По късно мисля че ще е по удобно да поговорим с вас двете а сега да те отведем в момичешката стая.....а вие сте от клас???
- А -каза Ейми
Евилин и Неит направиха някаква магия и повдигнаха младата магьсница.Заведоха ги до стаята и излезнаха.
-Неит какво мислиш?-Обезпокоено директорката погледна Неит
-Честно казано не знам, объркана съм.....
През това време в стаята на ,,А,,клас.
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
el4eto
Нов
Нов
el4eto


Брой мнения : 48
Registration date : 24.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeПет Ное 17, 2006 10:34 pm

излизайки вън Анастасия се насочи към полянката с надеждата да си намери приятелка...но на полянката нямаше никого...явно нсички се бяха прибрали вътре.Отчаяна, Ани се запъти към езерото
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
фенче на BLUE
фенче на BLUE
RaInY_sOuL


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 18.10.2006

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeСря Ное 29, 2006 7:06 pm

Евилин отново искаше да се отдели от суматохата...Всичките тези събрания отново я бяха изтощили и тя винаги намираше отдих на природа. Излезе от замъка и кат освърши парка, се озова на полянката. За нейно учудване нямаше почти никого, освен Нели и Ейми, които си говореха и наслаждаваха на последните дни от ваканцията. Като ги видя се усмихна и продължи да върви. Ходейки бавно, лекия все още есенен ветрец разпиляваше дългите й черни коси, а копринената й тъмно-червена рокля се влачеше по тревата, която винаги е зелена...Но опитния й поглед се спря на една фигура, която трудно се различаваше в полустъмващия се пейзаш...Тя тръгна малко по-бързо и различи професор Неит да плаче. Тогава седна до нея и я попита:
- Професор Нейт, какво се е случило?- попита заинтригувано, но по лицето й не се четеше никакво чувство..то беше безразлично, но вътре директорката се вълнуваше за колежката си...
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeСря Ное 29, 2006 7:34 pm

Неит погледна Евелин и усети лекото притеснение ,поради тайната си сила ,ала тя само гледаше Евилин и не казваше нищо ...... Тя смени изражението си и стана твърда и каза:
-Искам да съм сама не ми трябва никой в момента.!!!!!!!
Неит се запъти към стаята си много бързо ...... Там обаче тя намери писмо то гласеше:


За Неит

Скъпа Неит ти не ме помниш ,защото аз направих така ......Аз съм твой приятел ,но това няма значение защото трябва да ти издам една тайна ..... Нека се срещнем в 12:00 до полянката

Неит погледна часовника беше 8 тя реши да си оправи мислите ...............
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
RaInY_sOuL
фенче на BLUE
фенче на BLUE
RaInY_sOuL


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 18.10.2006

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeСря Ное 29, 2006 8:03 pm

Евилин остана потресена от внезапното троскане на иначе толкова милата Неит, но й се стори ,че се е случило нещо наистина серизно, щом я е накарало чак да плаче...изпрати я с поглед и реши да я послуша...Въздъхна и седна до един много красив храст...Вече се бе стъмнило и звездите се виждаха ясно...тя ги гледаше и си мислеше за много неща...не бе получавала писмо от майка си и се тревожеше за състоянието й...Но най-много се вълнуваше за предстоящата година...всяко поколение бе различно и любопитството за предстоящите отношения с учениците доста я заинтригуваше...Нямаше търпение да влезе в кабинета и мило да се запознае с новия клас. След известно време, нещо я изтръгна от мислите й стрясна...тя погледна стъписано и видя едно жълто птиче да лети пред нея, което й каза пискливо:
- Господин Дът ви извиква спешно на събрание от 9:00 вечерта...извинява се за непредсказуемостта си, но е важно!!- и после изчака отговор от директорката, която пък асимилира информацията и усмихнато отвърна:
- Предайте на господин Дът, че ще го помоля срещата да се състои в моя кабинет, тъй като трябва да съм в училището. Ще го чакам. И Благодаря, птиче, свободно си.- и след като то политна надалеч, Евилин стана и забърза към замъка...
Върнете се в началото Go down
~MimSkI~
Нов
Нов



Брой мнения : 24
Registration date : 15.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeВто Дек 05, 2006 9:08 pm

Ейми не се бе появявала последните дни... Ходеше само на уроците и после безследно изчезваше...Къде ли се криеше? Често се усамотяваше на полянката...не беше весела, нито пък цивлеща непрекъснато... Беше наранена и объркана...не искаше да вижда никого. Само Пухи често си играеше около нея. А тя просто седеше до "Бяла надежда", свити колене и ръце, поставени на тях, скриващи лицето й, по което личеше размазания грим. полянка Cying
Всеки ден четеше жълтото писмо и поглеждаше медалиона, висящ на вратлето й. В този период черното най-много й отиваше...за разлика от другите времена, когато обикновено е жизнерадостна и весела... В някои моменти осъзнаваше, че може би Нели ще се интересува къде е...или ще се обиди за неуважението от към нейна страна, но болката надделяваше и отново я потапяше надалеч. Както си гледаше в една точка, духна ветрец и й стана студено. Стана, избърса сълзите и взе Пухи.
- Ще истинеш, дяволчо.- и се усмихна едвам, а котето измяука и се отърка в ръцете й. Тя го обви в палтото си и се запъти към замъка...една чаша горещо какао щеше да й се отрази добре....
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeЧет Фев 15, 2007 8:02 pm

Нели се разхождаше и държеше телефона си разговаряше с някого и беше направо в облаците ........когато чу шум .... тръгна и видя г-ца Айси с някакъв мъж който беше много красив ,но и друг мъж на който видя само главата полянка Gdfg
тя си замълча и реши да си тръгне но настъпи някаква пръчка и този мъж я чу изведнъж той си промени лицето и се превърна в ангел ...... Тогава тя видя и други хора скрити покрай дърветата
единят много приличаше на този който вечеряше с г-ца Айси
полянка 2имаше и други полянка A
полянка Sss
и тя реши да си тръгне докато не е станало късно.....


Последната промяна е направена от на Чет Мар 08, 2007 5:10 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeЧет Фев 15, 2007 8:11 pm

Ето още от Бунтовниците полянка Pirateguy
полянка Animeguy37
полянка RemoteImage-146
полянка 596558ad
полянка Anime2
полянка Guys208
полянка Cain
полянка FireVile
полянка Brothers
Тези които Нели видяда се крият...
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeПон Фев 26, 2007 3:46 pm

[b]Нели се върна .... но изведнъж някакво чудовище я хвана полянка Bahamut
Тя изтръпна и започна да вика когато изведнъж някакъв младеж скочи и започна да наръгва чудовището с ножа си .....Това беше Джак...Нели беше изпаднала в шок...а Джак се приближи и леко я побутна ..:
-Хей добре ли си ?-попита я той
-Аз ..аз -Това бяха същите очи които я преследваха тази вечер-да добре съм много ви благодаря г-н ..ъ.ъъъ...
-Май не се познаваме...Аз съм Джак ..а ти ?-той леко се изчерви ,но запази спокойствие..
Нели се изправи изтупа се подаде ръката си и каза:
-Аз съм Маринела де Есперанса Притаморос - и сведе поглед с лека усмивка
-Леле трябва да ми го напишеш - засмя се Джак - но какво правиш тук по това време ?
-Не трябва ли аз да те попитам същото?
-Леле мале спасих г-ца потайна-И двамата започват да се смеят ....
-Ти от училището ли си ?-запита Нели
-Не...аз....аз..по - добре е да не знаеш .....
-Е май и аз познавам г-н потаен.....-и те се засмяха отново...
-Искаш ли да се разходим ?
-Но вечерният час изтича след 10 минути....-каза притеснено Нели
-Е и ...защо са ти правила когато можеш да си измислиш свои ?
-Добре обеди ме....-Те се разхождаха дълго и разговаряха за най-различни неща ....Джак изпрати Нели до вратата ,но се оглеждаше постоянно сякаш някой го преследваше .
-Е чао - ще се видим ли и утре?-попита Джак
-Със удоволствие - На същото място усмихна се Нели и го целуна по бузата като се затича бързо по стълбите кум спалнята на момичетата от клас А , когато се блъсна в г-ца Айси която ходеше на пръсти за да не я чуят другите учители .....
-Нели-Прошепна удивено Айси
-А г-це Айси бързам- И Нели мина като самолет покрай г-цата...Но лъщеше от щастие
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
~Ger4et0~
Admin
Admin
~Ger4et0~


Брой мнения : 56
Age : 30
Registration date : 19.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeПон Фев 26, 2007 4:20 pm

Айси се беше обадила на Джонатан и му разказа за Джак и нейната ученичка
-Хаха брат ми си намерил гадже .Поне хубава ли е?
-Да ,но аз мисля че може да е опасно те да се виждат .
-Ще поговоря с Джак не се притеснявай...-и чуват някой да си подсвирква и то кой беше Джак
-Говорим за вълка а той в кошарата
-Как..какво ?! Джонатан!!-изкрещя с цяло гърло Джак как може да ме стряскаш така.....
-От кога си станал Дон Жуан
-Айси как не се сетих....Тиможе да имаш гадже от замъка а аз не?Така ли?
-Да така !Та ти си моето малко братче ,нали знаеш ако те хванат какво ще стане..
-Скапа ми настроението.....Махам се от погледа ти защото още малко и ще се изнервя до небето....-и си продължи по пътя към мястото на срещата ...О някъде изкочи и другият брат на Джонатан
-Здравейте гълъбчета да сте виждали Джак...?
-Да ,но не го следвай остави го намира.....-каза Джонатан и двамата братя си тръгнаха
-Чао Айс
-Чао Джонатан ,чао Док
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeПон Фев 26, 2007 5:20 pm

Да но и двамата братя не се страяха и проследиха Джак до мястото на срещата с Нели...Тя дойде облечена в дънки с ниска талия оранжев колан,потниче червено на цвят с череп по средата и якенце (не толкова дебело)
-Здравей Маринела..
-Здрасти Джак ...как си ?
-Добре ей виж наще черепи си приличат -засмя се той
-Хахаха Да (който още не е схванал това е Джак:
полянка Pirateguy)
Нели се загледа в храстите и каза:
-Там сякаш има някого......-задълбочено се загледа а Джонатан и Док се спотаиха и не мърдаха


Последната промяна е направена от ГеРчЕтО на Пет Фев 29, 2008 9:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 3:30 pm

-Ъъъ....аз не виждам никого да тръгваме ......
-Еми добре..къде ще ходим?
-Днес не знам познавам те от вчера и не знам къде предпочиташ да ходиш-засмя се Джак
-Искаш ли да идем до езерото...-От храстите се чу шум и Нели направи магия за разкриване на храстите...-А тези кои са?
-ДЖОНАТАН .... Док - извика за пореден път Джак...
-Може ли за момент да ти го отнемем - попита Джонатан а Нели го разпозна .....и се засмя лекичко ....
-Как е г-ца Айси ?
-Какво ...как .....ти ?От къде знаеш ?
-Джак?

To BE Continued........ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
~Ger4et0~
Admin
Admin
~Ger4et0~


Брой мнения : 56
Age : 30
Registration date : 19.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeВто Мар 06, 2007 5:55 pm

-Аз нищо не съм казал!
-А ти от къде знаеш?-опули се Джонатан
-Не мислите ли ,че е учтиво първо да се запознаем ?-Засмя се Нели
-Аз съм Джонатан по - големият брат на Джак ,а това е Док средният...
-Аз съм Маринела де Есперанса Притаморос и ми - но Джак я прекъсна.
-По важен е въпросът какво вие правите тук ?
-А нищо навъртахме се наоколо и ....... - замъчи се Док
-и..... те видяхме и решихме да се запознаем с гаджето ти ... - усмихна се Джонатан
-Аха...аз да не би да те наблюдавам с Айс а ? а?
-Аз май съм излишна а ?Вие си говорете а аз ще отида да седна на пейката не искам да съм повод за караници....
-Не не е така .... да тръгваме а те ще си стоят тук като пънове - и двамата изпаднаха в смях ... а Док и Джонатан направиха ей така Suspect
-С тебе Дон Жуане ще говорим в къщи...
-Хахах О ти си бил Дон Жуан .... и не споделяш а ?Как може колко сърца разби ?
-Всички против красотата?Как не ви е срам .... това че съм най-хубавия брат ви дразни и че си имам по - хубава приятелка ви дразни... Така ли ?
-Да тръгваме преди да съм умряла от смях ...-смееше се Нели - Чао беше ми приятно ..
-Чао....- Джак и Нели се отдалечиха а Док подхвърли :
-Джонатан , хайде да се прибираме да оставим тез двама луди да се забавляват
-Прав си , но се страхувам за него....
-Той е голям вече и да не го вярваме ...и да не го искаме малкото хлапе порасна и си има приятелка ....
-Имам чувството ,че го губим .... ще видиш че все по-често ще идва тук заради нея.... а може да го заловят....
-Хайде да тръгваме имаме си достатъчно работа в лагера...
В това време при Нели и Джонатан
-Хаха имаш забавни и най-вече смешни братя..
-Да ,но ме имат за дете ,а аз вече не съм такова..
-Личи си..(подсмихна се Нели)
-Ти си единствения човек който ме разбира Нели...Всички от....от там където живея вярват че трябва да си корав и да си силен ,а аз не съм безчувствен маняк на тема с... ох как ти мина деня ?
-На тема какво ?
-Не е важно...
-ОК щом не искаш да кажеш...Денят ми ли ? Еми нищо интересно само един разговор с г-ца Айси и учене ...
-Пфу.. а за разговора с Айс ?Разкажи..
-Разбрала че сме се разхождали понеже и тя беше с брат ти....и се засякохме в коридора и беше по добре да и кажа всичко от колкото да ми даде от онази гадна отвара за Истина.. А твоя ?
-Еми моя мина в тренировки за ръкопашен бой и такива ми ти работи
-Ей ще ме научиш ли на някоя хватака ? - и Нели го хвана за ръката -Моля те , моля те
-Е щом настояваш - изчерви се за пореден път Джак - но утре защото сега с тези дрехи може да се изцапаш или да ги скъсаш
-Хаха ето някой който мисли за мен ....
-Ти винаги ли се опитваш да ме накараш да се изчервя ?
-Не ,но изчервен си много сладък...
-Ето пак....боже познавам те от толкова малко време а вече съм хлътнал
-Е май сега ти имаш за цел да ме накараш да стана като доматче - и те пак се засмяха и срещата им мина безупречно....
-Ще те изпратя ...
-Пак ли ... ще се озърташ като лисица пред кокошарник ?
-Не ... ще бъда като Мечо Пух който краде мед
-Хахахаха ..... ох мисля че часовете ни ще почнат .... трябва да бързам Чао...-Но Джак я хвана за ръката ...-Какво ... каво правиш ....
-Чакай де пропусна да се сбогуваш не си ми даде целувката
-Нахалник такъв ....
И двамата се цункаха и тя си тръгна за да не изпусне часовете ,а той да се разправя с братята си ...
/ Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing /
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
~Ger4et0~
Admin
Admin
~Ger4et0~


Брой мнения : 56
Age : 30
Registration date : 19.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 12:04 pm

Както обикновенно, Джак чакаше Нели в уречения от тях час за среща. Бяха разделени няколко седмици заради извънредна задача, която бунтовникът трябваше да изпълни. Маринела беше облечена в черна къса дантелена пола, бяло потниче с тънки презрамки, черни oбувки с висок, тънък ток и кожено яке, което стигаше до под гърдите й. Тя беше променила много стилът си на обличане, заради едно предаване по телевизията... Нели беше адски притеснена и не можеше да го прикрие, сърцето и туптеше много бързо, дланите й се потяха, дъхът и замираше все повече и повече с приближаването на полянката. Стигна на уреченото място 2 минути по - рано, но не виждаше никой, дали той беше забравил ? Следващите 10 минути Нели не помръдна, беше като статуя... след още 5 минути по бузата й се спусна сълза, после още една, тя се струполи на меката, зелена трева и заплака по - силно, когато усети силна, но нежна прегръдка излъчваща толкова много любов..

- Джак, ти дой.... - тя се обърна, но това не беше любимият й...
- Здравей, любима, май не се радваш на нашата среща? - непознатото момче отвърна със зловеща усмивка, която подкоси краката на Маринела.
**********************************
Момчето беше високо около 1.89 , със сива, къса,рошава коса и бретон закриващ част от лявото му око... очите му бяха пъстри, менящи цвета си според светлината, също така дълбоки и излъчващи тайнственост и болка, лицето му остро, тялото здраво като на спортист, ръцете му бяха мусколести, до толкова до колкото структурата му позволяваше, плочките на корема му бяха като изваяни... Това момче като цяло приличаше на чуден, приказен принц с лека, тъжна, но и мила усмивка....

**********************************

- Ра... Раян, какво правиш тук ? Ти си добре, ти си жив.... - Нели се разплака още повече и го прегърна толкова силно, че не можеше да повярва, че най - добрият й приятел е до нея.. - Боже, толкова много се бях притеснила за теб, получих писмо, че си загинал ..... Какво стана ? - попита тя, когато чу шум и крясъци
- Пуснете ме, нищо не съм направил... НЕВИНЕН СЪМ ... НЕЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ - това беше Джак, но какво ли се беше случило
с
него Sad
***********************************

Здравейте, след толкооооова дълго отсъствие се завръщам във форума и дори да няма кой да прочете този пост, аз ще продължа да пускам уроци и да пиша какво се случва в училище Хомпстън, Благодаря Ви, че все още посещавате моят форум Smile
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
Sponsored content





полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: полянка   полянка Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
полянка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
За BLUE :: Roll Play :: Около училище-
Идете на: