За BLUE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За BLUE

Здравейте това е сайтче за BLUE
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 до езерото

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: до езерото   до езерото Icon_minitimeВто Ное 14, 2006 6:31 pm

до езерцето покрай училище


Последната промяна е направена от на Съб Ное 18, 2006 7:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
RaInY_sOuL
фенче на BLUE
фенче на BLUE
RaInY_sOuL


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 18.10.2006

до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до езерото   до езерото Icon_minitimeСря Ное 15, 2006 11:32 am

Накрая на полянката се простира едно езерце...а на брега до него има прекрасно дърво, където е наистина приятно за почивка...А на другия бряг се вижда селцето "Лейк", където учениците всяка година ходят на екскурзия, за да си купят сладкиши, сувенирчета и много други неща...

до езерото DSC00017
Върнете се в началото Go down
~MimSkI~
Нов
Нов



Брой мнения : 24
Registration date : 15.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до езерото   до езерото Icon_minitimeЧет Ное 16, 2006 10:54 am

Ейми бягаше към дървото и накря седна да плаче...за миг всичкo бе в горещи сълзи, които бясно излизаха навън и мокриха крехкото й личице. Хвърляше яростно камъни в езерото. Тогава тя погледна дървото. Бе красиво, а до него още едно..по-малко и малко по-нежно....много й заприличаха на тях двете с Люси...едното, под което тя седеше, бе голямо и жизнерадостно, а другото сякаш по-слабо и забравимо... Кръсти дървото, под което се бе настанила "Бяла надежда". И извади от джоба си медалиона...погледна го и го сложи на врата си. След като се поуспокои избърза сълзите. Седеше мирно, с прибрани крака, обгърнати в ръцете й. Докато седеше...нещо се отърка в бедрото й. Тя погледна надолу и видя черното си коте. То бе с дълга гъста чисто черна козина и с тъпа муцунак и големи жълти очи. Перскийско коте...
- Пухи!!! Как успя да се измъкнеш от спалнята??!! Ах ти, сладък палавник!- извика малко радостна и го взе в ръце, а то я близна по бузката и започна да мърка. Ейми си опъна краката на тревичката й го сложи на краката. Пухи легна и мъркащо успокояваше нараненото момиче...Обвзета от писмото, тя вообще не осъзнаваше къде е..какво стана вчера и вообще, че се бе запознала с ново момиче Маринела. Съвсем беше отлетяла надалеч от реалността...
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до езерото   до езерото Icon_minitimeЧет Ное 16, 2006 2:16 pm

Маринела тичаше и викаше :
-Ейми....Ейми къде си ?............-тогава я видя да седи под едно дърво и да си играе с котето .Тя започна да тича още по бързо колкото краката и държат когато стигна до нея тя се по спря и прошепна:
-Ейми.........аз......наистина мнго съжалявам ,а това е за теб - и и подаде пакета .
-Ох Нели благодаря напълно бях забравила за този пакет от мама......-но тогава тя се разплака и започна да хълца .
Нели я прегърна и успокои:
-Недей не плачи знам какво е да си загубил такъв важен човек..Сигурна съм че до последно тя е била усмихната ,защото има толкова добра приятелка като теб!
Ейми прегърна Маринела силно и продължи да хълца.....Нели я галеше по главата .....
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
~MimSkI~
Нов
Нов



Брой мнения : 24
Registration date : 15.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до езерото   до езерото Icon_minitimeЧет Ное 16, 2006 3:56 pm

Ейми рязко се отдръпна от Нели, но с много странен вид. Очите целите й бяха чисто зелени....нито зеница..нито нищо. Само зелени. Пухи се уплаши и избяга...Приятелката й я погледна уплашено и приближи до Ейми, обаче тя я бутна и момичето падна на земята. Тогава Ейми със странен двоен глас каза:
- Не ме докосвай! Ти нещожество... Остави жертвата ми да се поддаде на силата ми!
- НЕ!!- извика Нели и се нахвърли върху тялото на приятелката й, в което се бе вселило нещо много странно. Тялото на Ейми отново я бутна и извика:
- Стой далеч! Това вече не е момичето! Аз ще я спася от тази реалност и ще я накарам да се присъедини към мен!
- Но кой си ти?- попита Нели...
- Душата на мъртвия дракон... Аз отнех живота на Люси..ще отнема и нейния! a..силите ми отслабват....Аз ще се връна... -и започна да се смее зловещо. След което от устана на Ейми излезе зелената му душа, а тя се опря на дървото. Приятелката й я доближи и се поинтересува как е. Ейми още не беше адекватна. Вдигна глава...
- Аз...усетих, че нещо влезе в мен..чувах какво говори....- и след това на лицето на Ейми се появи яростта. В очите й се четеше болката и желанието да нарани...
-Ейми, добре ли си?
- Аз...АЗ ЩЕ ГО УБИЯ!!! Той уби Люси! ЩЕ си плати!!!- и след като извика побегна към Тъмната гора...
- Не!! Чакай!- но нямаше време.. Нели я последва...
Върнете се в началото Go down
el4eto
Нов
Нов
el4eto


Брой мнения : 48
Registration date : 24.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до езерото   до езерото Icon_minitimeПет Ное 17, 2006 10:36 pm

малко по-късно ани стоеше под "бялата надежда" и плачеше...тя нямаше никакви приятели тук...чувстваше се излишна в това училище...и реши да се откаже
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до езерото   до езерото Icon_minitimeСъб Ное 18, 2006 10:41 am

тогава Анастасия погледна на горе и видя две усмихнати момичета които я поздравиха и попитаха защо е тъжна:
-Здравей ,защо плачеш - това беше Нели с онази нейна тиха и дружелюбна усмивка .-Аз съм МАринела ,но на галено Нели ....а ти си ?
Тя не вярваше на очите си бързо стана и си изтри сълзите.....
-Аз съм Анастасия..
-А аз съм Ейми ...... хахах напоследък съм малко отвеяна...искаш ли да се поразходим ?
-Да със удоволствие ....
И трите момичета се запътиха нанякъде ........
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
~MimSkI~
Нов
Нов



Брой мнения : 24
Registration date : 15.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до езерото   до езерото Icon_minitimeСъб Ное 18, 2006 7:25 pm

Докато обикаляха по брега, Нели и Анастасия си говореха много оживено...но Ейми бе отвеяна...съвсем не присъстваше в интензивния им диалог, само от време на време чуваше някое изречение, че да разбере за какво се говори.
- Ейми, съгласна ли си?- попита едно от момичета на тема, която тя не знаеше....Ейми не я чу. Тогава двете приятелки я извикаха едновременно и тя се обърна...
- А, какво?
- Ейми!!! Вообще ли не слушаш?!- разочарова се Нели и я погледна изпитателно, но все още дружелюбно.
- Аз...извинявайте, но съм доста отвеяна.
- Това го забелязахме, но какво толкова те тревожи?! Сподели! - помоли я вежливо Ани и с Нели се погледнаха. Ейми нямаше този навик. По натура никога нищо не споделяше и просто се престори, че не е чула какво й каза. Момичетата упорито продължаваха да я разпитват, но без ефект..Инат та инат!
- Знаете ли, аз...амммм...гладна съм. Вие се разхождайте, аз ще отида в Тържествената зала да вечерям.- накрая промълви нещо след дългото мълчание.
- Добре, после ела пак при нас.- предложи Нели и погледна топло приятелката си, която хич не изглеждаше добре...
- Аз...амм...уморена съм. Ще си легна после...- измисляше си оправдание, за да си извоюва малко самота и хем да не обиди съученичките си. Ани и Нели разбраха за какво става въпрос и спокойно поясниха:
- Да да..ясно. До утре...-каза Нели.
- Добре, Ейми. Лека вечер.- пожела й и Ани.
- Да, лека и на вас и приятна разходка.- пожела им и премятайки коса, бързо отпраши към замъка....


Върнете се в началото Go down
el4eto
Нов
Нов
el4eto


Брой мнения : 48
Registration date : 24.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до езерото   до езерото Icon_minitimeСъб Ное 18, 2006 7:57 pm

двете приятелки продължаваха да си говорят
знаеш ли какво може да се е случило?-попита ани
-да, знам-каза плахо нели.
и тогава Нели разказа за писмото и за гората.Ани не бе мн учудена-тя знаеше на какво е способен царят на Злото и от какво се страхува
-ще отидем още сега при него!-каза Анастасия
-но защо? Та той е толкова жесток!-отвърна Нели
-довери ми се!-успокои я Ани
Върнете се в началото Go down
~MimSkI~
Нов
Нов



Брой мнения : 24
Registration date : 15.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до езерото   до езерото Icon_minitimeСъб Ное 18, 2006 8:02 pm

Директорката се разхождаше сама. От цялата тази врява около нея...директорските задължения всеки ден изпиваха по малко от силите й, но тя се държеше...Бе облечена в маслено зелена рокля http://images12.snimka.bg/001553960.jpg и пусната черна коса. Ходеше бавно и замислено, но видя една от ученичките да идва към нея. Една ученичка, цялата в черно, с много мили очи развълнувано попита:
- Професоре, много ви моля днес да остана в двора натъмно...днес е пълнолуние и имам много да размишлявам. Знам ,че е забранено, нека да е само веднъж...- молеше се.
- Разбирам те, Ейми.- и я погали по главичката. -Можеш да останеш, но внимавай....всъщност, искаш ли да споделиш с мен?- предложи мило Евилин и погледна заблуденото момиче с толкова мил поглед, сякаш би дала всичко, за да се почувтсва добре! Ейми се поколеба, но отговори честно.
- Амм...аз по принцип не обичам да споделям, професоре. Благодаря за загрижеността ви.
- Няма проблем, оставям те, мила. Лека вечер. - и директорката си тръгна спокойно. Ейми направи крачка, но се спря. Помисли..помая се и накрая извика:
- Професоре!! Чакайте!- и зачака отговор. Евилин се обърна.
- Кажи, Ейми?
- Аз...искам да поговорим...- погледна надолу сякаш е помолила за нещо много срамно. Директорката се усмихна доволно и те ходейки говореха много искрено и приятно...
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до езерото   до езерото Icon_minitimeСъб Ное 18, 2006 8:06 pm

двете момичета поеха към гората
-През нощта е още по страшна ........-каза Нели.
-Не се страхувай-отвърна и Ани и двете навлязоха в гората..
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
~Ger4et0~
Admin
Admin
~Ger4et0~


Брой мнения : 56
Age : 30
Registration date : 19.11.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до езерото   до езерото Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 9:23 pm

Беше пълнолуние и Айс се беше настанила на един клон тя рисуваше пейзажа и размишляваше когато чу странен звук....
И изведнъж някой скочи при нея това беше нейният единствен приятел(за сега):
-Джонатан ..... Какво правиш тук !?
-Дойдох да те видя .Да разбера как си и да ти кажа ,че господарят на злото готви атака ........ Срещу замъкът !Трябва да се раздвижим Айси .......
-Хм......Май си прав трябва да предопредим учителите ,но може и да.......-Тогава видяха Неит тя носеше Ана ,а по нея беше и Нели ...... Те се притаиха ,защото беше забранено на учителките да разговарят с Бунтовниците .
-Тихо....може да ни чуе -шепнеше Айс
Кой е там-Огледа се Неит .....
-Рейчъл.......Евелин........Айс !??????
Айс реши да слезне ,ала Джонатан я спря.....
-Не трябва да знае ,че си била тук !!-прошепна и той....
-Защо...?
-Не помниш ли ...?Когато бяхме малки тя се беше изгубила в гората и господарят я беше затворил той я дари с дарбата Телепатия тя беше неговата любимка обаче когато осъзна ,че родителите и са болни тий и каза ,че аз съм виновен ......... Защото аз оттогава бях решил да разгадая неговата тайна.....
Неит ги видя и си спомни ............ Всичко
-Дж....Джонатан това ти ли си .???-Прошепна плахо тя
-Неит аз съм.....
Неит падна и заплака ........ тогава тя стана и се затича към полянката....
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до езерото   до езерото Icon_minitimeЧет Фев 15, 2007 7:38 pm

Джонатан вече беше на дървото и чакаше Айс беше Св.Валентин ала при смъртните Феите и др. надарени същества не го празнуваха ,но Айси знаеше какво е, беше гледала колко щастливи и влюбени са те ........
-Айси !-Спря я Джонатан....-Как си ?Изглеждаш ми тъжна....
-Хм ...замислена съм приятелю пък и нищо не ти обягва -усмихна се тя-днес хората празнуват празник на който всички влюбени са по мили един към друг,по-влюбени от преди ,а някой разкриват чувствата си.......
-Интересен празник ,но аз отлично знам какъв е и имам подарък за теб...-Тогава той я заведе по надалеч от замъка където беше сложил прекрасна масичка с две столчета и прекрасна вечеря на свещи.....Айси се изчерви цялата
-Много мило - усмихна се тя -искаш да ми кажеш нещо ли ?
-Айси не се прави много добре знаеш какво искам да ти кажа ...
Тя преметна коса усмихна се и бързо го целуна по бузата ....и двамата се усмихнаха и решиха да вечерят не отделяха очи един от друг ........и двамата се отпуснаха вечрта мина спокойно като по вода ...........
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до езерото   до езерото Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 4:58 pm

Нели се беше забързала към езерото ........ала там тя видя едно ново лице момиче кото флиртуваше с Джак а той не й обръщаше голямо внимание .....хвърляше камъни в езерото и беше дълбоко замислен........
/тва е момичето/до езерото Maybe-its-Envy
Нели отиде до Джак и го поздрави със някакси скапано настроение ,а той я прегърна и й каза че има да и казва нещо много важно...
-А тази коя е ?-попита Нели
-Незнам.....каза Джак дойде тук и почна да ми говори за планети и за куп глупости .........
-Да вървим -каза Нели
-Съгласен.
-Хей ами аз?-попита момичето
-Коя си ти?-попитаха и двамата
-Как не ви е срам да ме пренебрегвате .....ще си го получите и двамата-и изчезна нанякъде
-Леле тази е изкукуригала - подхвърли Джак .......
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
Sponsored content





до езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до езерото   до езерото Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
до езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
За BLUE :: Roll Play :: Около училище-
Идете на: