За BLUE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За BLUE

Здравейте това е сайтче за BLUE
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Запознанства

Go down 
+4
RaInY_sOuL
_DeSiTo_
ГеРчЕтО
{Summer}
8 posters
АвторСъобщение
{Summer}
Нов
Нов
{Summer}


Брой мнения : 25
Age : 32
Registration date : 14.11.2006

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeВто Ное 14, 2006 7:37 pm

Тук може да давате повече информация за вас.Абе каквото ви хрумне...
Аз ще се представя малко по-долу.Айде драскайте.Wink
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeВто Ное 14, 2006 7:55 pm

хехе добре дошла мила целувки Добре дошъл
еми какво инфо да дам.....много обичам Blue смеещо се мече смеещо се мече смеещо се мече смеещо се мече смеещо се мече смеещо се мече смеещо се мече смеещо се мече смеещо се мече
тва всички го знаят хахахахах еми значи малко повече инфо скайпа ми е gergana_petkova26 Wink цветенца за теб и пак добре дошла! целувки
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
{Summer}
Нов
Нов
{Summer}


Брой мнения : 25
Age : 32
Registration date : 14.11.2006

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeСря Ное 15, 2006 8:31 pm

Благодаря!Ами повече инфо като казвам имам предвид хобита,любими места,кои държави искате да посетите,кои сте посещавали,любими спортове и т.н.Всичко каквото ви дойде на ум.Ето сега ще дам пример:
Моят любим спорт е Формула 1.Голяма фенка съм на Михаел Шумахер,който за жалост се отказа.Фенка съм също така и на Ориндж Каунти и Хари Потър.
Уча първи език-немски и втори-английски в Езиковата гимназия в гр.Плевен-9 клас,на 14 год (не се чудете-тръгнала съм една година по-рано на училище).И заради това,че уча немски се запалих по Германия (а и вуйчо ми и вуйна ми живеят там).Сега по Коледа ще им ходя на гости и съм мн развълнувана.Ако се сетя още ще пиша,ама се включете и вие.Защото това е много добра възможност да се опознаем.
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeСря Ное 15, 2006 8:38 pm

хахаха ми Любимата ми държава е Англия просто мн ме кефи
Любимият ми спорт е Волейбол,Уча в Червен бряг(близо до Плевен)в 7 клас ,,ОУ Христо Смирненски,, ем тва е засега кат се сетя още нещо ще пиша Wink
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
_DeSiTo_
фенче на BLUE
фенче на BLUE
_DeSiTo_


Брой мнения : 124
Age : 32
Localisation : Шумен
Registration date : 17.10.2006

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeСря Ное 15, 2006 10:02 pm

Здравейте, аз съм Десислава, но приятелите ми ми викат както им скимне - най-често Деси. Всички тука знаят, че любов, страст и слабост ми е Адам Броуди... Харесвам волейбол. От Шумен съм... (Мале ако госпожата ми по БЕЛ види какви изречения пиша...). По принцип слушам техно, хаус и ретро, ама цялата тая раота не е от гъзария. Обожавам Испания и испанския... Уча в Природоматематическа гимназия "Нанчо Попович" в Шумен, с профил информатика - математика. Мразя биологията, харесвам историята. Не понасям чалга - споко свиква се! Very Happy Скайпа ми си го знаете: desi_jc - който иска да пише, ще се зарадвам!
Друго нещо не се сещам...
Върнете се в началото Go down
http://www.adambrodybg.bbgraf.com
RaInY_sOuL
фенче на BLUE
фенче на BLUE
RaInY_sOuL


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 18.10.2006

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeЧет Ное 16, 2006 9:23 am

Ами казвам се Мими...на 13 уча в София. Зодия лъв, което ще рече, че съм много дружелюбна, но стрикна към приятелствата...амии...за да имате истинското ми доверие и приятелство, много трябва да се потрудите и да имате търпение, тъй като съм сложна натура и много малко хора ценя ИСТИНСКИ...Дори в чата да се смея..да си пишем много хубаво, никога не можеш да разбереш дали вече си заслужил уважението ми...Амм какво още...много обичам котета...също така и кученца, любим спорт ми е плуването, каране на ски и може би Basketball но не съм добра..харесва ми да го гледам как играят някои...Бих казала, че съм добра по български и литература...пиша си книга и най-различни текстчета, но смятам, че всеки може, стига да има вдъхновение...или по-скоро да го открие...Амиии това е! Надявам се всички да си станем бест.....френд/ка
П.П. По повод доверието ми...някои хора вече са на границата на успеха Wink Деси.... супер си миличка!!
Върнете се в началото Go down
{Summer}
Нов
Нов
{Summer}


Брой мнения : 25
Age : 32
Registration date : 14.11.2006

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeЧет Ное 16, 2006 7:14 pm

Както се вижда явно съм пропуснала да напиша за моята най-голяма страст-котките.RaInY_sOuL мн ми хареса представянето ти.
Върнете се в началото Go down
*sweet angel*
Заинтересован
Заинтересован



Брой мнения : 90
Registration date : 14.10.2006

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeПет Ное 17, 2006 10:00 pm

Здравейте на всички. Казвам се Цветелина, на 14 години съм и съм от Червен бряг, но уча в ГПЧЕ-то в Плевен с първи език-немски, втори-английски.Зодия стрелец съм, обичам да плувам,да играя ханбал.Много обичам и уважавам приятелите си, и който ме познава знае, че съм много весел човек и с огромно чуство за хумор I love you I love you I love you .Обичам всякакви животни с изключение на плъхове, мишки, хлебарки и т.н. но обичам змии, колкото и странно да ви звучи.Повечето от този форум ме познават някои лично а пък някои не, но това няма значение. Надявам се с тези които не се познавам да се запозная.Е това е от мен, ако се сетя нещо друго ще пиша. flower цветенца за теб мече с блончета


Последната промяна е направена от на Нед Ное 26, 2006 10:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
{Summer}
Нов
Нов
{Summer}


Брой мнения : 25
Age : 32
Registration date : 14.11.2006

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeВто Ное 21, 2006 12:49 pm

Браво Цвети.Много ми хареса представянето ти.Аз също обичам змиите. Smile
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
фенче на BLUE
фенче на BLUE
RaInY_sOuL


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 18.10.2006

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 4:26 pm

{Summer} написа:
Както се вижда явно съм пропуснала да напиша за моята най-голяма страст-котките.RaInY_sOuL мн ми хареса представянето ти.

Мерси много, но не съм изявявала желание да ми бъде оценено мнението... Suspect

П.П. Нищо лично...
Върнете се в началото Go down
Sweet_girl
Нов
Нов



Брой мнения : 8
Age : 32
Registration date : 17.11.2006

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 8:06 pm

Здравейте!Аз се казвам Ани от град Добрич на 14г,почти 15.Скоро,скоро ами по точно на 24.02 ще стана на 15,какво да се прави,остарявам малко по малко Smile До седми клас учих в ОУ Христо Ботев,но след кандидатсване ме приеха в Хуманитарна гимназия "Кирил и Методий".През свобдното си време обичам да си чатя,да се ровя из нета,да излизам с приятели но най мразя да си губя времето по кафенета.Предпочитам да свьрша нещо полезно,отколкото цял ден да се шматкам из улиците.Аз адски много уважавам приятелите си,бих направила всичко за тях стига да знам че са истински и наистина дьржат на мен.Обичам да гледам футбол,от Левски сьм,а любимият ми футболист е Роналдиньо.Той е голям сладур Very Happy Влюбчива натура сьм,но като сьм с един човек-сьм с него и никой друг.Мразя да ме използват и льжат.Когато някой ме обича го обичам и аз с цялото си сьрчице.Винаги сьм отворена за нови запознанства..В общи линии това е Анито ок,супер
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
фенче на BLUE
фенче на BLUE
RaInY_sOuL


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 18.10.2006

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeПет Ное 24, 2006 2:07 pm

Хихих...много добра душица, бре... lol!
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeПет Ное 24, 2006 3:11 pm

Sweet_girl написа:
Здравейте!Аз се казвам Ани от град Добрич на 14г,почти 15.Скоро,скоро ами по точно на 24.02 ще стана на 15,какво да се прави,остарявам малко по малко Smile До седми клас учих в ОУ Христо Ботев,но след кандидатсване ме приеха в Хуманитарна гимназия "Кирил и Методий".През свобдното си време обичам да си чатя,да се ровя из нета,да излизам с приятели но най мразя да си губя времето по кафенета.Предпочитам да свьрша нещо полезно,отколкото цял ден да се шматкам из улиците.Аз адски много уважавам приятелите си,бих направила всичко за тях стига да знам че са истински и наистина дьржат на мен.Обичам да гледам футбол,от Левски сьм,а любимият ми футболист е Роналдиньо.Той е голям сладур Very Happy Влюбчива натура сьм,но като сьм с един човек-сьм с него и никой друг.Мразя да ме използват и льжат.Когато някой ме обича го обичам и аз с цялото си сьрчице.Винаги сьм отворена за нови запознанства..В общи линии това е Анито ок,супер



супеер мн си ми влюбчиво Very Happy ама към кой ?????
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
_DeSiTo_
фенче на BLUE
фенче на BLUE
_DeSiTo_


Брой мнения : 124
Age : 32
Localisation : Шумен
Registration date : 17.10.2006

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeПет Ное 24, 2006 8:16 pm

Sweet_Girl написа:
В общи линии това е Анито ок,супер


Такава е Анито - супееер! Анито и пичка и половина.
Върнете се в началото Go down
http://www.adambrodybg.bbgraf.com
1234
МодераторчЕ
МодераторчЕ
1234


Брой мнения : 71
Registration date : 30.04.2007

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeВто Май 22, 2007 1:47 pm

Еми..казвам се Ралица. от Варна съм , уча в ОУ ' Св. Патриарх Евтимий' в четвърти б клас. Любимият ми спорт е волейбола. Обичам да се разхождам навън с приятелки , както и да седя пред компютъра. Ми за сега това...не се сещам за нищо повече...
Върнете се в началото Go down
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeСря Май 23, 2007 6:41 pm

Еми Добре дошъл Добре дошъл Добре дошъл Аз те приемам с отворени обятия всъщност и аз мн се кефя на ВоЛеЙбОлА
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
B@bY_Blu3
Нов
Нов
B@bY_Blu3


Брой мнения : 10
Age : 31
Localisation : v s1rCeTo nA bEbO
Registration date : 03.05.2008

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 4:30 pm

здравейте на всички , казвам се вероника но ми казват рони на 15 години съм . Обожвам Blue , Christina aguilera , M.Pokora. През свободното си време обичам да ги слушам ако някой иска да знае нещо повече да пита смело... меченце
Върнете се в началото Go down
http://m-pokora-fanclub.forumotions.net/
ГеРчЕтО
Admin
Admin
ГеРчЕтО


Брой мнения : 509
Age : 30
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето: 14

Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitimeВто Май 06, 2008 1:10 pm

ем не каза от къде си близалка

за мен може да прочетеш ,но ако имаш да питаш нещо давай Smile цветенца за теб цветенца за теб цветенца за теб мече-ангелче мече-ангелче меченце меченце мече с блончета мече с блончета
много ги харесвам тез мечки смеещо се мече
Върнете се в началото Go down
https://leeryanbg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Запознанства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознанства   Запознанства Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Запознанства
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
За BLUE :: Забавления :: Запознанства-
Идете на: